Dodávateľský program
WIDOS 16000 WM

WIDOS 16000 WM / 16000 WS CNC

Dielenské zariadenia na zváranie na tupo rúr a tvaroviek z PE, PP a PVDF, pre priemery od DA 800 do DA 1600 mm s hydraulickým posuvom, resp. servopohonom upínacích čeľustí. Zváracie zariadenie je montované na robustnom základovom ráme, na ktorom sú umiestnené dva pohyblivé zváracie stoly. Ako alternatívu je možné dodať so zariadením riadiacu jednotku CNC. Upínacie čeľuste sú natáčateľné o 15°, resp. 22,5° pre možnosť zvárania segmentových oblúkov, resp. T-kusov.

Typ zariadenia WIDOS              16000 WM* WIDOS             16000 WM CNC*
Rozsah v mm 800 - 1600 800 - 1600
Upínacie čeľuste ano ano
Servopohon ano ano
Elektrický hoblík ano ano
Nahrievacie teleso ano ano
CNC alebo SPA jednotka nie ano
Základový rám ano ano
Hydraulické upínanie čeľustí voliteľné voliteľné
Redukčné vložky
Redukčné vložky DA 800 ano ano
Redukčné vložky DA 900 ano ano
Redukčné vložky DA 1000 ano ano
Redukčné vložky DA 1100 ano ano
Redukčné vložky DA 1200 ano ano
Redukčné vložky DA 1400 ano ano
Redukčné vložky DA 1600 zákl.čeľuste zákl.čeľuste
Príslušenstvo
Adaptér na príruby ano ano
Ľavý prestvatiteľný stôl ano ano
Druhý pracovný hydr. valec voliteľné voliteľné
Čítacie pero na čiarový kód nie ano
USB konektor nie ano
SD pamäťová karta nie ano
Zvárací preukaz nie ano
Rozmerová karta nie ano
Ovládací softvér nie ano

* k zariadeniu je k dispozícii nadstavba pre výrobu zváraných 45°, 60° a 90° T-kusov do dimenzie DA 1600
Zváracie zariadenie je montované na stabilnom oceľovom základovom ráme a je osadené dvoma pohyblivými pracovnými stolmi, ktoré sú vedené v precíznych vodiacich tyčiach. Posuv pracovných stolov je zabezpečovaný hydraulickým agregátom. Upínacie čeľuste sú upevnené na pracovných stoloch a pre zváranie segmentových oblúkov, resp. T-kusov sú natáčateľné o 15°, resp. 22,5°. Pre upevnenie menších dimenzií rúr je možné dodať redukčné upínacie vložky. Upínanie zváraných dielov je štandardne manuálne, podľa požiadavky je možné dodať hydraulické upínanie.

Plávajúce uloženie pracovných stolov umožňuje stabilné uchytenie nahrievacieho telesa (zrkadla) a rovinného hoblíka, ktorých lineárny posuv medzi upínacie čeľuste je ovládaný pneumaticky a zaručuje tým vysoké nároky na kvalitu a ich dlhú životnosť. Nahrievacie teleso je opatrené nelepivou (antiadhéznou) povrchovou vrstvou a elektronickou reguláciou teploty. Rovinný hoblík je opatrený reťazovým prevodom v uzavretom hliníkovom telese a poháňaný trojfázovým elektromotorom, optimalizovaným na vysoký rezný výkon a tichý chod.

Pre bližšie technické informácie alebo cenovú ponuku nás kontaktujte prostredníctvom kontaktného formuláru, e-mailu alebo na našich telefónnych číslach.