Dodávateľský program
WIDOS 2500 Kombi

WIDOS 2500 Kombi

Dielenské zariadenie na polyfúzne zváranie rúr a tvaroviek z PE, PP, PB a PVDF, pre priemery od DA 20 do DA 125 mm, kombinované so zváraním na tupo priemerov od DA 50 do DA 160 mm. Upínacie čeľuste sú ovládané machanickým posuvom, zariadenie je vybavené dvomi nahrievacími telesami - pre polyfúzne zváranie a zváranie na tupo a takisto elektrickým hoblíkom. Prepravná bedňa, ktorá zároveň môže slúžiť ako podstavec k zariadeniu, umožňuje jeho jednoduchý transport.

Typ zariadenia WIDOS 2500 Kombi
Rozsah v mm 20 - 125 / 50 - 160
Upínacie čeľuste ano
Mechanický posuv čeľustí ano
Elektrický hoblík ano
Nahrievacie teleso ano
Prepravná bedňa ano
Napájanie 230 V / 2850 W
Redukčné vložky
Nahrievacie nátrubky DA 20 ano
Nahrievacie nátrubky DA 25 ano
Nahrievacie nátrubky DA 32 ano
Nahrievacie nátrubky DA 40 ano
Nahrievacie nátrubky DA 50 ano
Nahrievacie nátrubky DA 56 voliteľné
Nahrievacie nátrubky DA 63 ano
Nahrievacie nátrubky DA 75 ano
Nahrievacie nátrubky DA 90 ano
Nahrievacie nátrubky DA 110 ano
Nahrievacie nátrubky DA 125 ano

Zváracie zariadenie je montované na stabilnom základovom ráme. Mechanický posuv čeľustí je protismerný a je prenášaný z ovládacieho kolesa prostredníctvom ozubenej tyče. Vďaka bezstupňovite nastaviteľnému prizmatickému upínaniu je možné uchytiť všetky vonkajšie priemery; na strane rúry sa nachádza dvojitá čeľusť, ktorá je rýchlo a ľahko vymeniteľná. Na strane tvarovky je jednoduchá čeľusť, pričom hĺbka nasunutia je ohraničená v závisloti od priemeru otočným kotúčom. Obe strany upínacích čeľustí sú axiálne prestaviteľné pre presné nastavenie zváraných dielov. Pre podloženie tvarovky je k dispozícii uhlová podpera.

Vyklápateľné nahrievacie telesá (pre nátrubky a pre zváranie na tupo), pripevnené pomocou držiaku na základový rám a vymeniteľné podľa spôsobu zvárania, sú opatrené vypínačom a elektronickou reguláciou teploty. Vyklápateľný rovinný hoblík je opatrený reťazovým prevodom v uzavretom hliníkovom telese, bezpečnostným mikrospínačom s aretáciou a automatickým odvádzaním triesky smerom von. Pre bezpečný transport zariadenia ako aj pre zváranie na stavbe v optimálnej pracovnej výške je dodávaná prepravná a montážna debna.

Pre bližšie technické informácie alebo cenovú ponuku nás kontaktujte prostredníctvom kontaktného formuláru, e-mailu alebo na našich telefónnych číslach.