Dodávateľský program
WIDOS SPA 600
Dodávateľský program
WIDOS SPA 600

Protokolovacia jednotka WIDOS SPA 600

Protokolovacia jednotka WIDOS SPA 600 slúži na jednoduché zaznamenanie protokolov o vykonaných zvaroch. Má veľmi jednoduché a intuitívne ovládanie a je kombinovateľná so všetkými zariadeniami WIDOS na zváranie na tupo.
Pozostáva z kovovej konštrukcie so zabudovaným ovládacím panelom, elektronikou, snímačom vonkajšej teploty, snímačom hydraulického tlaku a konektorom na pripojenie tlačiarne. Protokolovaciu jednotku je možné dodať aj s čítacou mechanikou na pamäťové SD-karty, ako aj s čítacím perom na čiarový kód.
Montuje sa priamo na kovový rám hydraulického agregátu, do ktorého sa pripája taktiež napájací kábel. Snímač hydraulického tlaku sa pripojí pomocou T-kusu medzi hydraulickú rýchlospojku. Nahrievacie teleso je pripojené na protokolovaciu jednotku pomocou špeciálneho konektora, pričom na zaznamenanie jeho teploty je potrebné doňho zabudovať ešte druhé teplotné čidlo.

K protokolovacej jednotke je možné dodať tiež pamäťové SD-karty s rôznou kapacitou, kartu zvárača a rozmerové karty pre jednotlivé priemery a hrúbky steny rúr. Údaje o zvaroch je možné vytlačiť priamo na tlačiareň alebo prostredníctvom ovládacieho softvéru WICON je možné tieto spracovať a archivovať v počítači.
Výsledkom sú protokoly o zvaroch v súlade s normou ISO TC 138. Ovládacie menu, ako aj príslušný softvér je v slovenskej verzii.

Príklad zváracieho protokolu:

Príklad zváracieho protokolu
Pre bližšie technické informácie alebo cenovú ponuku nás kontaktujte prostredníctvom kontaktného formuláru, e-mailu alebo na našich telefónnych číslach.