Mobilné zváracie zariadenieWIDOS 10000
Mobilné zváracie zariadenie
WIDOS 10000

WIDOS - mobilné zváracie zariadenia

Mobilné zariadenia s natáčateľným podvozkom pre zváranie na tupo sú k dispozícii v týchto veľkostiach:
  1. WIDOS 6100 pre priemery DA 315 až DA 630 mm
  2. WIDOS 10000 pre priemry DA 500 až DA 1000 mm
  3. WIDOS 12000 pre priemry DA 710 až DA 1200 mm
  4. WIDOS 16000 pre priemry DA 1000 až DA 1600 mm
  5. WIDOS 25000 pre priemry DA 1600 až DA 2500 mm
Zváracie zariadenie má veľmi robustnú oceľovú konštrukciu. Obsluha zariadenia vykonáva všetky zváracie kroky pomocou diaľkového ovládania. Pri zváraní tvaroviek je možné odstrániť vonkajšiu upínaciu čeľusť. Pohyb čeľustí je ovládaný hydraulicky, upínanie rúr je v základnom vyhotovení manuálne, avšak voliteľne je možné hydraulické upínanie.

Nahrievacie teleso (zrkadlo) a rovinný hoblík sú umiestnené priamo na upínacom zariadení a vkladanie a vysúvanie je takisto zabezpečené hydraulicky. Elektronicky regulované nahrievacie teleso je opatrené nelepivou (antiadhéznou) povrchovou vrstvou. Rovinný hoblík je opatrený reťazovým prevodom v uzavretom hliníkovom telese, bezpečnostným mikrospínačom s aretáciou a automatickým odvádzaním triesky smerom von.

Kompletná hydraulika je integrovaná do základného upínacieho zariadenia a podľa požiadavky môže byť dodávaná so samostatnými ovládacími prvkami alebo s diaľkovým ovládaním. Celé zariadenie je umiestnené na podvozku so 4 kolesami a ťahané môže byť prostredníctvom závesnej tyče. Všetky komponenty sú na podvozku upevnené tak, aby zaručovali maximálnu ochranu počas prevádzky. Pre jednoduchší pohyb zariadenia pod zváraným potrubím je možné na obe strany zabudovať podperné valce, ktorých posuv je ovládaný hydraulicky.

Voliteľne je možné doplniť zariadenie elektrocentrálou aby bola možná prevádzka aj bez externého napájania. Táto zabezpečuje dodávku energie pre hydrauliku, nahrievacie teleso aj rovinný hoblík, ale je ju možné použiť aj pre napájanie dalších prístrojov na stavbe.

Montáž redukčných upínacích čeľustí je zabezpečená špeciálnym násuvným systémom pre čo najjednoduchšiu manipuláciu.

Pre bližšie technické informácie alebo cenovú ponuku nás kontaktujte prostredníctvom kontaktného formuláru, e-mailu alebo na našich telefónnych číslach.